HOTOVÉ DOMÁCE VÝROBKY

PARENÁ KNEDĽA OD KUCHÁRA

KRÁJANÁ

400G

Zloženie:

pšeničná múka, pitná voda, pekárenské droždie, rastlinný olej repkový, vajcia, mlieko, jedlá soľ, cukor.

Návod na prípravu

Knedľu je možné ohriať pomocou parníka alebo v mikrovlnnej rúre. V prípade použitia mikrovlnnej rúry nie je potrebné odstrániť obal alebo ho prepichnúť. Knedľa je balená systémom čiastočného odsatia vzduchu

Skladujte v chlade, do 10 °C.

Knedľu môžete skladovať aj v mrazničke po dobu 6 mesiacov. Pred použitím ju voľne rozmrazte a zohrejte.

PARENÉ BUCHTY OD KUCHÁRA

SLIVKOVÁ NÁPLŇ

500G

Zloženie:

pšeničná múka, pitná voda, slivková náplň 18% (slivky 75%, cukor, jablková dreň, želírujúca látka: pektín, farbivo: E150c, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervačná látka: oxid siričitý), pekárenské droždie, rastlinný olej repkový, vajcia, mlieko, jedlá soľ, cukor

.

Návod na prípravu

Parené buchty je možné ohriať pomocou parníka alebo v mikrovlnnej rúre. V prípade použitia mikrovlnnej rúry nie je potrebné odstrániť obal alebo ho prepichnúť. Parené buchtysú  balené systémom čiastočného odsatia vzduchu

Skladujte v chlade, do 10 °C.

Parené buchty môžete skladovať aj v mrazničke po dobu 6 mesiacov. Pred použitím ich voľne rozmrazte a zohrejte.

Hotové domáce výrobky, je produktová rada jedál pripravovaných z kvalitných surovín podľa tradičných receptúr.

Výrobky sú určené pre predajne potravín, predajne lahôdok, bufety alebo bistrá. Balenie hotových jedál je realizované systémom čiastočného odsatia vzduchu, vďaka čomu vieme garantovať predĺženú trvanlivosť až 7 dní bez vplyvu na kvalitu výrobku.

Distribúcia výrobkov je zabezpečená chladiarenskými vozidlami

Výrobky si na svoju prevádzku objednávajte telefonicky alebo mailom.

Kontakt

vyrobky@msgastro.sk

+421905204139